Ana içeriğe atla

Düğün Dans Müziği Tavsiyesi

Düğün sezonu, ramazanın araya girmesiyle durdu. Ramazan sonrası yine alabildiğine hızlanır. Evlenmeyi düşünen çiftler için bir düğün dans müziği tavsiyem olacak. Sokul Bana.

Düğün Dans Müziği Tavsiyesi

Ben bu şarkıyı 20 yıldır falan biliyorum. İlk duyduğumda da çok beğenmiştim. Hala da beğenirim. Düğün için ilk dans şarkısı olarak çalınabilir.

Genelde düğün dans müziği olarak popüler şarkılar çalınıyor. Belki de ben biraz eski kafalı olduğum için popüler şarkıları sevmiyorum. Bana göre düğün çıkış şarkısı biraz eski olmalı, yeni şarkılar nasıl olsa pek çok düğünde bulunuyor.

Siz girişi bununla yaparsınız, nasıl olsa ilerleyen dakikalarda düğün Ankara'nın Bağları'na doğru kıvrılır. Sonuç belli. :) "Yok, ben farklıyım" diyorsanız da bakın analar ne farklılar doğurmuş: Konsept Düğün Fikirleri

Düğün Dans Müziği Sözleri

Alpay'ın Bu Kaçıncı Sevda albümünde yer alan Sokul Bana şarkısının sözleridir.

Sokul bana sokul dudakların değsin dudaklarıma
Sokul bana sokul dolansın kolların artık boynuma
Sokul bana kapat gözlerimi saçlarınla dünyaya
Akıt yaşlarını kadehime damla damla sokul bana

Kar gibi bir aşk aradım ömür boyunca
Buldum seninle en sonunda
Dünya ahret aşkımsın benim
Senden başkası haram bana

Canım benim ne zaman bir yaşamak düşlesem dünyada
Canım benim sen varsın mutlaka her anımda sen varsın
Canım benim tek duam var tek duam hayatta
Tanrı bizi hiç ve hiç ayırmasın canım benim

Kar gibi bir aşk aradım ömür boyunca
Buldum seninle en sonunda
Dünya ahret aşkımsın benim
Senden başkası haram bana.

Düğün Dans Müziği VideosuŞarkının görselini Aşk Hakkında Küçük Şeyler yazımda yer alan resimlerden oluşturdum. Movie Maker ile yaptım. Öyle çok özen gösterdiğim söylenemez ama güzel video oldu.

Dip Not: Ben bu yazının başılığını "En Sevdiğim Aşk Şarkısı" yapacaktım. Fakat Düğün Dans Müziği Tavsiyesi yaptım. Çünkü videoyu YouTube'a yükledikten sonra seyrettim. Aaa, reklam çıkıyor. Meğer ses dosyasının sahibi müzik şirketi şarkının kullanımına izin veriyormuş, tabii kendi yararına reklam gösterim şartıyla.

Normalde bu şarkıyı böyle anahtar kelime kasarak yazmazdım. Ama şairin dediği gibi: Dünya adaletsiz çocuk! Dünya zorba.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Okuma Köşesi Dekorasyon Örnekleri

Gerek çalışmak gerekse günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için bir evde mutlaka okuma köşesi bulunmalı diye düşünüyorum. Burada hangi amaçla okuma yaptığımız önemli.

Çalışmak ya da öğrenmek birincil amaç ise kitap okurken daha dik oturmalıyız. Hazırlamış olduğumuz okuma köşesi bizi rehavete kaptırmamalı; aksi taktirde uyuklamaya başlarız. Ama amacımız zaten uyumak ise durum başka.

En uygun okuma ışığı doğal ışıktır. Yani güneş ışığı. Bu sebeple okuma yapacağımız yerin güneş ışığı alan bir yerde olması gerekir. Ayrıca gözlerimizi dinlendirme ihtiyacı duyduğumuzda başımızı kaldırıp karşıdaki bir noktaya bakarak dinlenebiliriz. Dışarıyı gören bir noktadaysak bu çok daha kolay olacaktır.

Doğal ışık olmadığı zamanlarda hem ortam aydınlatması hem de okuma lambası bulunursa daha uzun süreler okuma yapabiliriz. Okuma ışığının sol tarafta bulunması gözler açısından daha sağlıklı olacaktır. Ama uyumak için okuyorsak sadece abajur yeterli olacaktır.

Okuduğumuz materyalin kağıdı da okumada önem…

Küçük Dövme Modelleri Koreli Sanatçıdan

Kimisi büyük sever, kimi küçük sever. Dövmelerden bahsediyorum. Minimal bir fark yaratmak isteyenler için küçük dövme modelleri hazırladım.

Playground Tattoo, Kore'de bulunan bir dövme sanatçısı. Sanatçı sözünü haketmiş çünkü binlerce dövme yapmış. Dövme konusunda uzmanlaşmış. Basit çizgilerle fark yaratıyor.

Kore'ye gitmeyi düşünüyorsanız kendisine ulaşabilirsiniz. Ya da modelleri yakındaki bir dövmeciye götürün. Tercih sizin.

Küçük Dövme Modelleri


Kulağa dövme yaptırmak çok acıtır mı? Biraz zor sanki.Bu dövmeyi beğendiyseniz Havalı Çapa Dövme Modelleri sizi bekliyor.

Beyaz Mutfak Dolapları İlham Veriyor

Bana göre mutfak evin en önemli yeridir. Dekorasyon çalışmaları esnasında beyaz mutfak dolapları tüm ailenin bir araya geldiği bu özel alan için çözüm olacaktır.

Mutfak dolapları için farklı renkler tercih edilebilir. Fakat beyaz mutfak dolapları her zaman için öncelikli olacaktır.

Beyaz renk mutfağınızı geniş gösterir. Mutfak aletleri, avizeler ve diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumludur. Ortama ferahlık verir.

Mutfak dolabı almayı düşünüyorsanız ya da yenileyecekseniz sizin için derlediğim örneklere göz atmayı ihmal etmeyin.

Beyaz Mutfak Dolapları

Canlı çiçekler monotonluğu kırar ve ferahlık getirir.Güzel kilim, güzel mermer tezgah ve basit bir avize ve sıcak bir atmosfer oluşturmuş.

Evde sıcak bir karşılama için açmış çiçekler önemlidir.Siyah ve beyaz mutfaktaki bitkiler, kitaplar ve fotoğraflar modern ve minimal bir görüntü oluşturmuş.Altın sarısı ve beyaz birlikte çok iyi gider.Rustik mutfak sıcak bir hava oluşturmuş.

Gri ve beyaz güzel bir kombinasyon oluşturmuş.

Sarı ve beya…