Ana içeriğe atla

Ruj İçinde Gerçek Çiçek Var

İnsan "ne oldum" dememeli, "ne olacağım" demeliymiş. Kaderde ruj hakkında yazmak da varmış. Dünya Adaletsiz Çocuk! Dünya zorba.

Kırmızı ruj makyajı yapmayı seviyor olabilirsiniz. Ama her gün aynı makyaj sıkıcı olacaktır. Çin merkezli Kailijumei firması görünümüne önem veren kadınlar için çok farklı bir ürün çıkarmış.

Başlıkta bir abartı yok, doğru okudunuz. Ürünün içerisine gerçek çiçek koymuşlar. Sadece çiçek de değil; altın parçacıkları da var. Bana göre Kylie Jenner makyaj setinizle aranıza mesafe koyma zamanı gelmiş.

İçinde gerçek çiçek ve altın kırıntıları bulunan Kailijumei marka ürün jöle görünümünde, vücut sıcaklığına ve pH değerine bağlı olarak renk değiştiriyor.

Tüm dünyada görülen değişime ayak uydurarak kozmetik sektörü de gelişiyor. Bakalım daha ne orjinal makyaj ürünleri üretilecek. Olanlarına zor yetişiyoruz diyenleriniz olacaktır. Normal.

O kadar yazdım, önemli bir konuyu atladım sanmayın. Ürünün perakende fiyatı $30. Ya ne olacaktı?! 300 liralık parfüm yanına pazar malı gibi 3 liraya alınmış makyaj malzemesi koymayı düşünmüyorsunuz sanırım. Ama şöyle bir sıkıntı var; ürün stoklarda bitmiş. Ancak ön sipariş verebilirsiniz.

İçinde çiçek bulunan ruj ilginizi çektiyse kailijumei.tictail.com ve Instagram adreslerine bakmalısınız.

Çiçekli Ruj Örnekleri


Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Gideceğiniz bir sürü konsept düğün ve sizi unutulmaz yapacak düğün fotoğrafçısı olacak. Görünümünüze dikkat etmelisiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Okuma Köşesi Dekorasyon Örnekleri

Gerek çalışmak gerekse günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için bir evde mutlaka okuma köşesi bulunmalı diye düşünüyorum. Burada hangi amaçla okuma yaptığımız önemli.

Çalışmak ya da öğrenmek birincil amaç ise kitap okurken daha dik oturmalıyız. Hazırlamış olduğumuz okuma köşesi bizi rehavete kaptırmamalı; aksi taktirde uyuklamaya başlarız. Ama amacımız zaten uyumak ise durum başka.

En uygun okuma ışığı doğal ışıktır. Yani güneş ışığı. Bu sebeple okuma yapacağımız yerin güneş ışığı alan bir yerde olması gerekir. Ayrıca gözlerimizi dinlendirme ihtiyacı duyduğumuzda başımızı kaldırıp karşıdaki bir noktaya bakarak dinlenebiliriz. Dışarıyı gören bir noktadaysak bu çok daha kolay olacaktır.

Doğal ışık olmadığı zamanlarda hem ortam aydınlatması hem de okuma lambası bulunursa daha uzun süreler okuma yapabiliriz. Okuma ışığının sol tarafta bulunması gözler açısından daha sağlıklı olacaktır. Ama uyumak için okuyorsak sadece abajur yeterli olacaktır.

Okuduğumuz materyalin kağıdı da okumada önem…

Küçük Dövme Modelleri Koreli Sanatçıdan

Kimisi büyük sever, kimi küçük sever. Dövmelerden bahsediyorum. Minimal bir fark yaratmak isteyenler için küçük dövme modelleri hazırladım.

Playground Tattoo, Kore'de bulunan bir dövme sanatçısı. Sanatçı sözünü haketmiş çünkü binlerce dövme yapmış. Dövme konusunda uzmanlaşmış. Basit çizgilerle fark yaratıyor.

Kore'ye gitmeyi düşünüyorsanız kendisine ulaşabilirsiniz. Ya da modelleri yakındaki bir dövmeciye götürün. Tercih sizin.

Küçük Dövme Modelleri


Kulağa dövme yaptırmak çok acıtır mı? Biraz zor sanki.Bu dövmeyi beğendiyseniz Havalı Çapa Dövme Modelleri sizi bekliyor.

Beyaz Mutfak Dolapları İlham Veriyor

Bana göre mutfak evin en önemli yeridir. Dekorasyon çalışmaları esnasında beyaz mutfak dolapları tüm ailenin bir araya geldiği bu özel alan için çözüm olacaktır.

Mutfak dolapları için farklı renkler tercih edilebilir. Fakat beyaz mutfak dolapları her zaman için öncelikli olacaktır.

Beyaz renk mutfağınızı geniş gösterir. Mutfak aletleri, avizeler ve diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumludur. Ortama ferahlık verir.

Mutfak dolabı almayı düşünüyorsanız ya da yenileyecekseniz sizin için derlediğim örneklere göz atmayı ihmal etmeyin.

Beyaz Mutfak Dolapları

Canlı çiçekler monotonluğu kırar ve ferahlık getirir.Güzel kilim, güzel mermer tezgah ve basit bir avize ve sıcak bir atmosfer oluşturmuş.

Evde sıcak bir karşılama için açmış çiçekler önemlidir.Siyah ve beyaz mutfaktaki bitkiler, kitaplar ve fotoğraflar modern ve minimal bir görüntü oluşturmuş.Altın sarısı ve beyaz birlikte çok iyi gider.Rustik mutfak sıcak bir hava oluşturmuş.

Gri ve beyaz güzel bir kombinasyon oluşturmuş.

Sarı ve beya…