Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Yarışma, National Geographic çalışanları, birinci derece yakınları ve yarışmayla herhangi bir şekilde bağlantısı olanlar hariç 6-14 yaş arasındaki tüm NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS okurlarına açıktır.

Çocuklar İçin Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Fotoğraf yarışması İNSAN, HAYVAN, MANZARA ve MİZAH olmak üzere dört kategoride düzenlenmiştir.

YARIŞMANIN ÖDÜLLERİ

* Uluslararası Yarışma'da birinci olarak Büyük Ödül'e layık görülecek NG KIDS okuru ABD'nin başkenti Washington, D.C.'ye tüm masrafların karşılanacağı bir gezi kazanacak ve bu gezi sırasında National Geographic Society'nin merkez binasını ziyaret etme fırsatını yakalayacak.

* Ulusal Yarışma'nın kategori birincileri Nikon Coolpix P100 10.3 megapiksel dijital fotoğraf makinesi, National Geographic Dünya Atlası, National Geographic Hayvanlar Ansiklopedisi ve bir yıllık NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi aboneliği kazanacak.

* Ulusal Yarışma'nın kategori ikincileri National Geographic Dünya Atlası, National Geographic Hayvanlar Ansiklopedisi ve bir yıllık NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi aboneliği kazanacak.

* Ulusal Yarışma’nın kategori üçüncüleri National Geographic Dünya Atlası ve bir yıllık NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS dergisi aboneliği kazanacak.”

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fujifilm X-S10 Fotoğraf Makinesi İncelemesi: Neden Bu Kamerayı Almalısınız?

Dünya Mutluluk Raporu 2020

Fotoğraf Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler