Avrupa’da Beş Aktivite Tatili

Milos

Ben tatilde eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorum diyenler için beş farklı Avrupa kentinde yapabileceğiniz aktiviteleri derledim.

Yunanistan'da Rüzgar Sörfü

Stråhlén Niklas

Ege Denizi’nin sıcak suları rüzgar sörfü için biçilmiş kaftandır. Pekçok Yunan Adası içerisinde Milos diğerlerine göre biraz daha öne çıkıyor. Kalacak yer seçerken, yeni başlayanlar için eğitim ve ekipman desteği olan bir otel seçmeye dikkat edin.

Hırvatistan’da Sea Kayak

Western Wall, Dubrovnik, Croatia (Jul 10)

Dalmacya tipi kıyılara sahip Hırvatistan olağanüstü güzelliğe sahiptir. Pek çok adaya sahip Hirvatistan plajları sea kayaking için idealdir. Hatta bazı turlar tarihi Dubrovnik kentinden başlamaktadır.

Algarve’de Golf

IMG_4458

Portekiz’in Algarve bölgesi golf sevenler için son zamanlarda popüler bir merkez. Eğer acemiyseniz golf kurslarına da katılabilirsiniz. Akdeniz'in güneşi altında deniz ve golf sizi bekliyor.

Fransa’da Bisiklet

Lake Geneva, Alps, and Eric

Fransa, bisiklet konusunda dunya capinda u yapmistir. Geneva, Annecy ve Bourget uzerine kurulu rotaniz dik tepelerden gecmeyecek, nehir boyunca devam edeceksiniz. Bir yandan pedal cevirecek, bir yandan da manzaranin keyfini sureceksiniz.

Portekiz’de Yoga

Quinta Mimosa

Son seçeneğin özellikle dinlendirici olmasına dikkat ettim. Yine Portekiz’in Algarve bölgesinde bulunan Qunita Mimosa size konaklama, yemek ve yoga eğitimi sunuyor. Tam donanımlı bir havadar bir stüdyoda güne yoga dersleri yle başlıyor, kahvaltıdan önce portakal bahçeleri içinde ufak bir gezinti, öğle vakti havuzda meditasyon ve akşam yemeğinden önce pilatesle günü sonlandırıyorsunuz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fujifilm X-S10 Fotoğraf Makinesi İncelemesi: Neden Bu Kamerayı Almalısınız?

Dünya Mutluluk Raporu 2020

Fotoğraf Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler