Ruj İçinde Gerçek Çiçek Var

İnsan "ne oldum" dememeli, "ne olacağım" demeliymiş. Kaderde ruj hakkında yazmak da varmış. Dünya Adaletsiz Çocuk! Dünya zorba.

Kırmızı ruj makyajı yapmayı seviyor olabilirsiniz. Ama her gün aynı makyaj sıkıcı olacaktır. Çin merkezli Kailijumei firması görünümüne önem veren kadınlar için çok farklı bir ürün çıkarmış.

Başlıkta bir abartı yok, doğru okudunuz. Ürünün içerisine gerçek çiçek koymuşlar. Sadece çiçek de değil; altın parçacıkları da var. Bana göre Kylie Jenner makyaj setinizle aranıza mesafe koyma zamanı gelmiş.

İçinde gerçek çiçek ve altın kırıntıları bulunan Kailijumei marka ürün jöle görünümünde, vücut sıcaklığına ve pH değerine bağlı olarak renk değiştiriyor.

Tüm dünyada görülen değişime ayak uydurarak kozmetik sektörü de gelişiyor. Bakalım daha ne orjinal makyaj ürünleri üretilecek. Olanlarına zor yetişiyoruz diyenleriniz olacaktır. Normal.

O kadar yazdım, önemli bir konuyu atladım sanmayın. Ürünün perakende fiyatı $30. Ya ne olacaktı?! 300 liralık parfüm yanına pazar malı gibi 3 liraya alınmış makyaj malzemesi koymayı düşünmüyorsunuz sanırım. Ama şöyle bir sıkıntı var; ürün stoklarda bitmiş. Ancak ön sipariş verebilirsiniz.

İçinde çiçek bulunan ruj ilginizi çektiyse kailijumei.tictail.com ve Instagram adreslerine bakmalısınız.

Çiçekli Ruj Örnekleri


Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Çiçekli Ruj Örnekleri

Gideceğiniz bir sürü konsept düğün ve sizi unutulmaz yapacak düğün fotoğrafçısı olacak. Görünümünüze dikkat etmelisiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fujifilm X-S10 Fotoğraf Makinesi İncelemesi: Neden Bu Kamerayı Almalısınız?

Dünya Mutluluk Raporu 2020

Fotoğraf Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler