Hakkımda

Merhaba! Ben Kamil Uğraş Türkoğlu, ugras.org blogunun yaratıcısı ve yazarıyım. 1977 yılında Eskişehir'de doğdum ve burada büyüdüm. Coğrafya öğretmenliği ve sosyoloji alanlarında eğitim aldım. Şu anda İzmir'de coğrafya öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 

Eğitim ve teknoloji alanlarına özel bir ilgi duyuyorum. Bu nedenle, eğitimde teknoloji kullanımı, internet ve fotoğrafçılık gibi konularda pek çok eğitim aldım. Bu ilgi alanlarımı paylaşmayı ve başkalarına faydalı olabilecek bilgiler sunmayı amaçlayan ugras.org blogunu kurdum. 

Blogumda, coğrafya ve sosyoloji konularının yanı sıra, eğitim teknolojileri, eğitimde teknoloji kullanımı, internet, fotoğrafçılık ve güncel konular hakkında düşüncelerimi ve tecrübelerimi paylaşıyorum. Amacım, okuyucularıma değerli içerik sunarak, öğrenme ve gelişim süreçlerine katkıda bulunmaktır. 

Ailemle - eşim Nurhan, kızım Gökçe ve Labrador Retriever cinsi köpeğimiz Fox - İzmir'de yaşıyoruz. Boş zamanlarımda ailemle vakit geçirmeyi, doğada yürüyüş yapmayı ve fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. 

ugras.org'a hoş geldiniz! Umarım burada bulacağınız içerikler size ilham verir ve faydalı olur. Sorularınız, önerileriniz veya işbirliği fikirleriniz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Sevgilerimle, 
Kamil Uğraş Türkoğlu

Bu blogdaki popüler yayınlar

Fujifilm X-S10 Fotoğraf Makinesi İncelemesi: Neden Bu Kamerayı Almalısınız?

Dünya Mutluluk Raporu 2020

Fotoğraf Makinesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler